Betpas Garanti Cash Bonusu ile %5 Yatırım Bonusu Seni Bekliyor!

Betpas Garanti Cash bonusu

Betpas Garanti Cash bonusu, spor bahisleri alanında geçerlidir ve yalnızca Garanti Cash yöntemiyle yapılan yatırımlar bu promosyondan faydalanabilir. Sitede bulunan farklı ödeme seçenekleriyle yapacağınız yatırım işlemleri için bu bonustan yararlanamazsınız. Aynı zamanda, hesaplar arası transfer yaptıktan sonra gerçekleştireceğiniz bonus talepleri de dikkate alınmayacaktır.

Betpas Garanti Cash Bonusu Kuralları

Bonustan yararlanmak için depozit işleminin ardından (en fazla 48 saat içinde) para çekmemiş olmanız gerekmektedir. Bu sürede talep edilmeyen bonuslar hesabınıza yüklenmeyecektir. Betpas yatırım bonusu (Garanti Cash), para çekiminden sonraki ilk 24 saatte yapacağınız yatırımlar için geçerli değildir! Bonusu almak için yatırmanız gereken en az miktar ise 250 TL’dir. Bu miktarda yapacağınız yatırımlar için %5 bonus kazanabilirsiniz. Garanti Cash bonusu ile aynı günde alabileceğiniz en fazla bonus tutarı 300 TL’dir. Betpas üyeleri, belirtilen limiti geçmeyecek şekilde gün içerisinde yaptıkları yatırımlar için bu bonustan yararlanabilirler.

Aynı günde alabileceğiniz en fazla bonus tutarını (300 TL) aldıktan sonra yapacağınız yatırımlar için bonus hakkınız yoktur! Bunun için ertesi gün saat 00:00’dan sonra yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Anaparanızı 1 kez ve en az 1,30 orandan, bonusu da en az 2,0 orandan ve tekli kuponlarda 10 kez çevirerek bonusu çekilebilir hale getirebilirsiniz. Kombine kuponlardaki çevrim şartı; 1 maç oranının minimum 1,80 ve toplam oranın da minimum 2,0 olmasıdır. Bu bonusu farklı bir spor bonusuyla birleştiremez veya aynı anda kullanamazsınız. Herhangi bir bonusun kural veya şartlarını değiştirme ya da bonusu tamamen iptal etme hakkı Betpas’a aittir. Bahsedilen kural ve şartları takip etme sorumluluğu ise site üyelerine aittir.

Betpas Garanti Cash Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Betpas bonus talebi işlemleri için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

Öncelikle betpas hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşede bulunan “Yatırım” bağlantısına tıklayarak yatırımınızı yapın (Garanti Cash yöntemiyle). Yatırım işleminizi gerçekleştirdikten sonra para yatırma sayfasındaki “bonus talep et” linkine tıklayın. Talep üzerine %5 Garanti Cash yatırım bonusunuz maksimum 5 dakika içerisinde hesabınıza yüklenecektir. Bonus talebiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, betpas canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın