Betpas Poker Rakeback Bonusu ile Oyun Deneyiminiz Tavan Yapacak!

betpas poker rakeback bonusu

Betpas poker oyunlarından elde edeceğiniz Rake miktarının %70’ini iade olarak alabilirsiniz! Betpas poker rakeback bonusu nasıl alınır, kuralları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Betpas Poker Rakeback Bonusu Nasıl Alınır?

Betpas poker rakeback bonusundan yararlanabilmek için, öncelikle sitenin üst menüsündeki “poker” linkine tıklayarak dilediğiniz bir poker oyununda oynamanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından biriken rakelerinizi talep etmek için yatırım sayfasında bulunan “rakeback talep et” linkine tıklayın ve Betpas’tan rakelerinizi talep edin. Böylece en son rake aldığınız tarihten sonra biriken rakeler anında hesabınıza eklenecektir.

Betpas Poker Rakeback Bonusu Kuralları

Betpas poker rakeback bonusundan bütün yatırım yöntemleriyle yapılan yatırım işlemleri için yararlanabilirsiniz. Promosyon üzerinden alabileceğiniz rakeback miktarı ise, klaspoker oyunlarına ödenen komisyon esas alınarak hesaplanır. Rakeback bonusundan faydalanabilmek için en az 50 TL depozit işlemi yapmanız gerekmektedir. Yatırım işleminden sonra bu bakiyenin “hesaplar arası transfer” özelliği ile poker alanına aktarılması ve oynanması gerekmektedir.

Betpas poker rakeback hakkınızı, yatırım sayfasında yer alan “rakeback talep et” linkine tıklayarak talep edebilirsiniz. Rakeback hakkınızın olması için, biriktirdiğiniz rakeback miktarının en az 10 TL olması gerekmektedir. Bu bonus teklifinden alacağınız rakeback’lerin herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır.

Betpas bahis sitesinde bonus iptali yapılamaz! Fakat aldığınız bonusu hiç kullanmamış iseniz iptal etmeniz mümkündür. Betpas poker rakeback ve diğer bonuslardaki kuralları güncelleme, değiştirme veya herhangi bir promosyonu geçersiz kılma hakkına sahiptir. Bundan dolayı bonus kuralları ve şartlarının Betpas oyuncuları tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Şayet herhangi bir uyuşmazlık ortaya çıkarsa, Betpas sitesinin alacağı kararlar bağlayıcı nitelikte olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın